Contact

Medewerkers

Stephan Portegies

Directeur

06 53 26 16 11

sportegies@qualifiedpeople.nl

Geert Peters

General Manager

06 53 10 52 76

gpeters@qualifiedpeople.nl

Richard Baak

Consultant

06 30 20 49 63

rbaak@qualifiedpeople.nl

Nathalie Bogerd

Consultant

06 20 37 50 34

nbogerd@qualifiedpeople.nl

Richard Bekooij

Consultant

06 13 48 02 97

rbekooij@qualifiedpeople.nl

Jasper van der Graaf

Consultant

06 46 44 06 78

jvandergraaf@qualifiedpeople.nl

Yvonne Koning

Consultant

06 24 81 97 87

ykoning@qualifiedpeople.nl

Anja van der Linden

Recruiter

06 31 75 47 86

avanderlinden@qualifiedpeople.nl

Gülsen Mavili

Recruiter

06 13 54 59 21

gmavili@qualifiedpeople.nl

Danielle van Loon

Financieel medewerkster

0182 555 151

dvanloon@qualifiedpeople.nl

Karlijn Gerris

Secretaresse

0182 555 151

kgerris@qualifiedpeople.nl

Daarom Qualified People!

Daarom
Qualified People

Gekwalificeerd
Menselijk
Professioneel betrokken

Mis geen enkele vacature met onze job alert!

Altijd op de hoogte van de nieuwste vacatures? De snelste weg naar jouw nieuwe
uitdaging!