Onze mensen

Maak kennis met de mensen van Qualified People. Voor meer informatie over de dienstverlening van Qualified People kunt u persoonlijk contact met ons opnemen. Wij staan u graag te woord.


Nathalie Bogerd

Consultant

06 20 37 50 34

nathalie@qualifiedpeople.nl

Richard Baak

Consultant

06 30 20 49 63

richard@qualifiedpeople.nl

Yvonne Koning

Consultant

06 24 81 97 87

yvonne@qualifiedpeople.nl

Anja van der Linden

Recruiter

06 31 75 47 86

anja@qualifiedpeople.nl

Jasper van der Graaf

Consultant

06 46 44 06 78

jasper@qualifiedpeople.nl

Stephan Portegies

Directeur

06 53 26 16 11

stephan@qualifiedpeople.nl

Leon Louter

Commercieel Manager

06 40 88 78 25

leon@qualifiedpeople.nl

Danielle van Loon

Financieel medewerkster

0182 555 151

danielle@qualifiedpeople.nl

Karlijn Gerris

Secretaresse

0182 555 151

karlijn@qualifiedpeople.nl

Daarom Qualified People!

Daarom
Qualified People

Gekwalificeerd
Menselijk
Professioneel betrokken

Mis geen enkele vacature met onze job alert!

Altijd op de hoogte van de nieuwste vacatures? De snelste weg naar jouw nieuwe
uitdaging!