Onze mensen

Maak kennis met de mensen van Qualified People. Voor meer informatie over de dienstverlening van Qualified People kunt u persoonlijk contact met ons opnemen. Wij staan u graag te woord.


Stephan Portegies

Directeur

06 53 26 16 11

sportegies@qualifiedpeople.nl

Geert Peters

General Manager

06 53 10 52 76

gpeters@qualifiedpeople.nl

Jasper van der Graaf

Consultant

06 46 44 06 78

jvandergraaf@qualifiedpeople.nl

Yvonne Koning

Consultant

06 24 81 97 87

ykoning@qualifiedpeople.nl

Nathalie Bogerd

Consultant

06 20 37 50 34

nbogerd@qualifiedpeople.nl

Richard Bekooij

Consultant

06 13 48 02 97

rbekooij@qualifiedpeople.nl

Anja van der Linden

Recruiter

06 31 75 47 86

avanderlinden@qualifiedpeople.nl

Danielle van Loon

Financieel medewerkster

0182 555 151

dvanloon@qualifiedpeople.nl

Karlijn Gerris

Office Manager

0182 555 151

kgerris@qualifiedpeople.nl

Daarom Qualified People!

Daarom
Qualified People

Gekwalificeerd
Menselijk
Professioneel betrokken

Mis geen enkele vacature met onze job alert!

Altijd op de hoogte van de nieuwste vacatures? De snelste weg naar jouw nieuwe
uitdaging!